Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Genel Bilgi

22Find ve V9 Portallarından Kurtulma

Yazan Tarih 13 Şubat 2013 – 14:16Yorum Var

V9, 22Find, Netmahal kullanıcıların internet üzerinde daha konforlu bir şekilde gezinebilmesi için çeşitli kategoriler altında, kullanıcıların yararlanabilecekleri internet sitelerini listeleyen ve arama yapabilmelerine olanak tanıyan bir ana sayfa aracıdır.

22Find ve V9 Portallarından Kurtulma

Bu tür uygulamalar genelde bilgisayarınıza kurduğunuz bir yazılımla birlikte yüklenmiştir. Özellikle program kurarken adımları hızlı geçmeyip adım adım neler görebilirsiniz bu şekilde bu gereksiz uygulamaları da kurmamış olursunuz.

22find-anasayfa

Sizinde anasayfanızda V9, 22Find, netmahal gibi ana sayfa araçlarından biri yüklü ise konu içinde anlattığım iki farklı yöntemlerden birini kullanarak kurtulabilirsiniz.

1. Yöntem


1. Adım :

1. Internet Explorer açın.

2. Araçlar / Internet Seçenekleri’ ni açın.

3. Genel Sekmesini tıklayın.

4. Giriş Sayfası bölümünde yer alan 22Find ana sayfa yazısını sil.

22find

5. Araçlar / Eklentileri Yönet  / Arama Sağlayıcıları / bölümünden 22Find seç ve Kaldır butonunu tıklayın.

6. Tamam butonu tıklayarak tüm pencereleri kapatın.

2. Adım :

Masaüstünde yer alan Internet Explorer simgesini sağ tıklayın. Özellikleri seçin Hedef bölümünde yer alan satırda yer alan www.22find.com satırını silin..

22find-1

2. Yöntem :


Diğer yöntemlerden farklı Kayıt Defterinden kilitlenmiş olan Giriş Sayfası bölümü değiştirmek için kullanabileceğiniz alternatif bir yöntemedir.

Giriş Sayfasını değiştirmek için gerekli olan .Reg dosyasını indirin.

Yorum Var »

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.