Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Genel Bilgi

Alan Uzantısına Göre Arama

Yazan Tarih 16 Mart 2014 – 17:38Yorum Yok

Google arama yaparken belli alan uzantılarına göre arama yapabildiğini biliyormusunuz bilmiyorsanız bu yazının devamında öğreneceksiniz.

Google arama yaparken farklı özellikler kullanarak arama yapıldığını bilmeyen yoktur. Bu arama özelliklerine yeni bir özellik daha eklendi. Arama yaparken arama sonuçlarını kısıtlayarak belli alan uzantılarına göre arama yaparak gereksiz arama sonuçlarını filtrelemiş oluyorsunuz. Şimdi bunun nasıl yapıldını görelim

Google Alan Uzantısına göre arama

Google ana sayfasını açın ve aram kutusuna arayacağınız kelimeyi yazın ve sonuna site:.com şeklinde alan adı uzantısını yazıp arama sonuçlarını gçrebilirsiniz.

Google Alan adı araması

 

kaynak : http://sekizbir.com/alan-uzantisina-gore-arama/

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.