Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Android

Android için Ücretsiz Kepard VPN

Yazan Tarih 14 Ekim 2013 – 15:14Yorum Yok

VPN sevenler burada VPN hizmeti almak için güzel bir fırsat “Kepard VPN” Android işletim sistemi yüklü cihazlar için ücretsiz. Bugün Kepard Android kullanıcıları için kendi VPN hizmetini 92 ücretsiz gün sunuyor.

htopimg-android-promo (1)

Adından da anlaşılacağı gibi Kepard VPN uygulaması Android cihazlar için VPN bağlantısı getiriyor. Normalde bloke olan ve erişimi kısıtlanmış web siteleri ve görüntülemenizi sağlar. Diğer amacı, ise kimliğini veya IP adresi vermeden internette gezinmenizi sağlar.

Kepard VPN 92 gün Android için Ücretsiz:

Geliştiriciler 3 ay promosyon başlattı ve Android cihazlar için Keprad VPN hizmetini ücretsiz veren, bu promosyon sadece bu Ekim ay için kullanılabilir.

unnamed

Kepard VPN üç ay ücretsiz kullanmak için ne yapmalıyım diyorsanız adımları takip edin. Henüz Kepard bir hesabınız yoksa,  ücretsiz kayıt olun. Kepard Android uygulaması yükleyerek 3 ay Premium VPN kullanın. Eğer bir hesabınız varsa o zaman sadece uygulamayı yüklemeniz yeterli olacaktır.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.