Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Tekno Haber

Apple, iOS 7.0.3 güncellemesini sessiz sedasız yayınladı

Yazan Tarih 23 Ekim 2013 – 21:10Yorum Yok

ios-7-268x300Apple, dün yeni iPad’leri ve Macbook Pro bilgisayarlarının tanıtmasının ardından sessiz sedasız iOS 7 sisteminin yeni güncellemesi olan iOS 7.0.3’ü yayınladı. Güncelleme, sistemde bazı iyileştirme ve yamaları içeriyor.

iOS 7’nin animasyonlarından ve hareketli ekranından memnun olmayanların memnun olmayanlar için yeni güncelleme ile birlikte “azaltılmış hareket” seçeneği sunuluyor. Bu sayede iPhone ekranı daha statik bir kullanıcı arayüzüne kavuşturulabiliyor.

iMessage kısmında en az iki yamama bulunuyor. Bunlar iMessage açılırken takılmasına ve mesaj gönderilmesine engel olan sorunlar. Bir diğer yamama da iPhone 5S’deki hızölçere geliyor. Güncelleme ile hızölçerin yanlış sonuçlar vermesi düzeltilmeye çalışılmış.

Bir diğer tamir ise Siri ve VoiceOver için. Bu uygulamalarda ses kalitesinin düşmesine neden olan bazı sorunlar bulunuyordu. Güncelleme, bunların da düzeltilmesini içeriyor. [COMPUTERWORLDTR]

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.