Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Genel Bilgi

Araç Çubuğu Temizleyici

Yazan Tarih 24 Mart 2013 – 11:58Yorum Yok

Internet Explorer, Chrome, Firefox, Opera veya başka tarayıcılarda yüklü var olabilir. Çoğu durumda bu, bazı durumlarda, Denetim Masası veya ilgili tarayıcılar ‘Eklenti Yöneticisi aracılığıyla onları kaldırmanız mümkün olabilirken bazen bu mümkün olmayabilir ve bu tür kalıcı araç çubukları kaldırmak için bazı araçlar kullanmak zorunda kalabilirsiniz.

Araç çubuklarını Denetim Masasında kaldırmakta zorlandığınız anlarda size yardımcı olabilecek en iyi araç çubuklarını tanıtmaya çalıştım. Bunlardan birini seçip kullanabilirsiniz.

Not : Eğer araç çubuğu kaldırma aracı çalıştırmadan önce tüm tarayıcıları kapattığınızdan emin olun.

Toolbar Cleaner

Toolbar Cleaner   Windows için Internet Explorer, Mozilla Firefox veya Google Chrome araç çubukları kaldırmak için kullanılabilir. Bu yüklü araç çubukları, BHO adlı ve uzantıları için tarayıcılar tarar ve kendi arayüzünde hepsini görüntüler.

toolbar-cleaner

indir : Toolbar Cleaner

Multi-Toolbar Remover

Çoklu Araç Çubuğu Remover sınırlı destek sağlar. Sadece AOL, Comcast, Yahoo ve benzeri gibi kaldırıldı seçilen araç yardımcı olacaktır.

Multi-Toolbar Remover

indir : Multi-Toolbar Remover

The Toolbar Uninstaller

Toolbar Uninstaller istenmeyen araç çubukların kurtulmak için yardımcı olur. Birçok program kurulum sırasında dikkat yoksa otomatik olarak yüklenir alır bir araç çubuğu ile birlikte gelir. Kurulum sırasında dikkat etmeden yüklediğiniz araç çubuklarını kaldırmanıza yardımcı olur

The Toolbar Uninstaller

indir : The Toolbar Uninstaller

Avast Tarayıcı Temizleme Aracı

Avast Tarayıcı Temizleme Aracı hızlı bir biçimde web tarayıcılarınızı tarar ve Size tarayıcılarınızda yüklü olan tüm tarayıcı eklentilerinin ve araç çubuklarının listesini sunar; böylece bunları tek tek devre dışı bırakmak veya kaldırmak üzere seçebilirsiniz.

Avast Tarayıcı Temizleme Aracı

indir : Avast Tarayıcı Temizleme Aracı

Smart Toolbar Remover

Smart Toolbar Remover IE, Firefox ve Chrome üzerinde çalışacak ve idetify ve araç çubukları kaldırmak yardımcı olacaktır.

Smart Toolbar Remover

indir : Smart Toolbar Remover

AdwCleaner

AdwCleaner  arar ve silme Araç çubukları, tarayıcı korsanları (BHO) ve bilgisayarınızdan Potansiyel Olarak İstenmeyen Programlar (PUP) yardımcı olur.

AdwCleaner

indir : AdwCleaner

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.