Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Facebook

Arkadaş listenizi gizleyin

Yazan Tarih 01 Temmuz 2013 – 20:39Yorum Yok

Facebook’ta hem iş arkadaşlarınız hem aileniz hem de yakın dostlarınız bulunuyor ve herkes herkesi görebiliyor. Oysa siz ayrı ayrı konumlarda olan arkadaş listenizin birbirinden haberdar olmasını istemiyorsunuz.

facebook-arkadas

Arkadaş listenizi gizleyin

Bunun için ayarlarda gizli olan bir çözüm bulunuyor. Facebook hesabınıza giriş yapın ve profil sayfanıza girin. Profil sayfanızdan “Arkadaşlar”a tıklayın. Buradan “Düzenle / Gizliliği düzenle”ye tıklayın. Akabinde “Gizliliği düzenle” penceresi açılacaktır. İlk kısımda yer alan “Arkadaş listesi” alanında, arkadaş listenizi kimlerin görebileceğini belirleyebilirsiniz. Bunun için hemen sağ tarafta yer alan kayar oka tıklayın. “Herkese açık”, “Arkadaşlar” ve “Sadece ben” seçenekleri sizin için yeterli değilse “Özel”e tıklayarak arkadaş listenizi paylaşmak istemediğiniz kişi veya grupları alttaki kutuya yazabilirsiniz.   Listeleri belirlemek içinse yine bu sayfada yer alan kutunun yanındaki kayar oka tıklayın ve “Belirli kişiler ya da listeler”i seçin. Daha sonraki alttaki kutuya bu listelerin adlarını girerek arkadaş listenizin kimler tarafından görüntülenebileceğini tüm detaylarıyla belirleyin.

ayar2

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.