Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Program Tanıtımları

Aynı dosyaları bulma ve silme

Yazan Tarih 03 Ağustos 2012 – 20:16Yorum Yok

Anti-Twin, aynı dosyaları veya benzer görsel dosyaları bulur ve dilerseniz siler.

Anti-Twin dosyalarınızı kıyaslayan, sabit diskinizdeki aynı veya benzer dosyaları bulmanızı sağlayan minik bir yazılımdır. Bulunan tüm eş değer ya da benzer dosyalar ya geri dönüşüm kutusuna gönderilir ya da doğrudan silinir. Böylece bilgisayarınızdaki serbest sabit disk kapasitesi artmış olur.

Dosyalarınız aratmak için çeşitli seçenekleriniz var: Dosya adlarını karşılaştırmak, içeriklerini (binary) karşılaştırmak, hatta benzer resim dosyalarını bulmak için piksel bazında karşılaştırma yapmak.

 

Anti-Twin, eşdeğer MP3 dosyalarını ve benzer resim dosyalarını tespit etmek ve gerekirse silmek için mükemmel bir uygulamadır. Bunların dışında, Anti-Twin size şirket ağlarında, diğer kullanıcıların ya da çalışanların tuttukları düzensiz veri depolarını temizlemenizde de, gereksiz dosya kopyalarını ya da yedeklemeleri tespit ederek yardımcı olur.

  • Kullanıcının belirttiği dosyaların içeriğini bayt bazında kıyaslar
  • Aynı veya benzer dosya isimlerini tarar
  • Görsel dosyaları piksel bazında kıyaslar, yani benzer resim dosyalarını tarar
  • Anti-Twin serbest bir yazılımdır (freeware) ve Türkçe ara yüzüne de sahiptir.
  • Sistem gereklilikleri: Windows® 98, ME, NT 4, 2000, 2003, XP, Vista.

Anti-Twin indirin !!!

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.