Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows 7

Başlat Menüsüne Internet’ te Ara Bağlantısı Ekle

Yazan Tarih 09 Kasım 2009 – 14:35Yorum Yok

Bu ilkeyi etkinleştirirseniz, kullanıcı başlat menüsünün arama kutusunda bir arama gerçekleştirdiğinde bir “Internet’te Ara” bağlantısı gösterilir. Bu düğme, varsayılan tarayıcıyı arama terimleri ile başlatır.

Bu ilkeyi devre dışı bırakırsanız, kullanıcı başlat menüsünün arama kutusunda bir arama gerçekleştirdiğinde bir “Internet’te Ara” bağlantısı olmaz.
        �
Bu ilkeyi yapılandırmazsanız (varsayılandır), başlat menüsünde bir “Internet’te Ara” bağlantısı olmaz.

2009-11-09-8

1. Yerel Grup İlkesi Düzenleyicisi’ ni çalıştırmak için Başlat butonu tıkla Programları ve dosyaları ara bölümene gpedit.msc yazıp Enter Basın.

2. Yerel Grup İlkesi Düzenleyicisi / Kullanıcı Yapılandırması / Başlat Menüsü ve Görev Çubuğu bölümünden Başlat Menüsüne Internet’ te Ara bağlantısı Ekle’ yi arayıp bulun..

3. Başlat Menüsüne Internet’ te Ara bağlantısı Ekle çift tıklayın ve Etkin seçeneğini işaretleyin Uygula ve Tamam ile tüm pencereleri kapatın..

2009-11-09-9

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.