Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Facebook

Beğenmedim, Orta Parmak ve RockFacebook Chat Rocks İfadeler kullanın

Yazan Tarih 22 Eylül 2013 – 20:16Yorum Yok

Facebook en çok kullanılan web sitelerinden biridir. Uzak veya faklı zaman dilimlerinde bulunan kişilerle çevrimiçi iletişim kurmak için en kolay ve en iyi yollardan biridir.

Facebook Chat arkadaş listenizdeki biriyle kolaylıkla görüntülü, sesli ve metinsel olarak iletişim kurmak için iyi bir seçenektir. Facebook Chat metinsel sohbetlerde duygularınızı ifade etmeniz için çeşitli ifaedeler bulunmakta.

sshot-5

Facebook Chat bölümünde bulunan etiketlerde Orta parmak, beğenmedi ve Rock ifadeleri bulunmaz. Aşağıda vereceğim kodları yazarak sohbet sırasında arkadaşlarınıza beğenmedim, rock, orta parmak etiketleri gönderebilirsiniz.

  • Facebook Beğenmedim için Kod: [[iidislyk]]
  • Facebook Orta Parmak ifade için Kod: [[midfing]]
  • Facebook Rocks ifade için Kod: [[roxsign]]

Beğenmedim, Orta Parmak ve RockFacebook Chat Rocks İfadeler kullanın

sshot-6

Yukarıdaki kodları Facebook Chat ( Sohbet ) bölümüne kodu yazın ve Enter basın. Orta parmak, beğenmedi ve Rock ifadelerini sadece sohbet bölümünde kullanabilirsiniz. Yorumlar, zaman tunelinde kullanılmaz.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.