Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Program Tanıtımları

Bilgisayarınız İçin Ücretsiz Antivirüs Koruması: Yeni Avast 8 İndir

Yazan Tarih 03 Mart 2013 – 09:33Yorum Yok

Avast 8 popüler ücretsiz Antivirüs ve Anti-Spyware yazılımının son sürümüdür. Potansiyel Internet ve virüs, Malware ve casus yazılım gibi diğer güvenlik tehditlerine karşı PC’nizi korumak için kullanışlı ve güvenilir bir çözüm Avast her zaman daha iyi bilgisayar koruması sağlamak için kendi güvenlik suit geliştirmek için çalışmaktadır. Avast ücretsiz antivirüs koruma yazılımının en son sürümü: Avast 8 duyurdu..

Avast 8 ücretsiz sürümü için gerçekten özellikleri sınır olsa da Avast 8, PC koruması için kapsamlı bir pakettir. Avast 8 tarafından sağlanan çeşitli güvenlik önlemleri keşfetmek, ama ondan önce, onun indirme ve yükleme kısımlarına bir göz atacağız.

avast 8 free-7

Indirin ve Avast 8 yükleyin:

Avast 8 ücretsiz ve ücretli yazılım olarak hem de mevcuttur. Sen Avast 8 indirme sayfasına gidin ve oradan ücretsiz sürümünü indirmek için bu makalenin sonunda verilen indirme linkini kullanabilirsiniz. Indirme kurulum sihirbazını çalıştırmak için üzerine çift tıklayabilirsiniz boyutu 105 MB, bir kurulum dosyası oluşacaktır.

Kurulum sihirbazı beş adım süreci boyunca size rehberlik edecek ve birkaç dakika içinde sistem bu ücretsiz Antivirüs yazılımı yüklenmiş olacaktır. Yükleme tamamlandıktan sonra, düzgün Avast 8 etkinleştirmek için sistem yeniden başlatmanız gerekiyor.

avast 8 free

Avast 8 kullanarak tehditlere karşı PC’nizi koruyun :

Avast 8 PC koruması için yararlı araçlar bir demet sunuyor. Programın arayüzü oldukça benzersiz ve çekici. PC tarama için ilk 3, yazılım güncelleme ve istatistikleri görüntüleme ve diğer 3 aktive Firewall ve SafeZone koruma için ve diğer Avast ürünleri görmek: Bu 6 farklı modülleri içerir.

  • Tara: bilgisayarınızda tarama çeşitli seçenekler nereden Bu Tarama bölümüne götürecektir. Bu Hızlı tarama, Tam sistem taraması, çıkarılabilir medya tarama, Klasör tarama ve Boot zamanlı tarama özelliğine sahiptir.

avast 8 free-8

Bunun dışında, aynı zamanda gerçek zamanlı tarama ile sisteminizdeki diğer verilerin korunmasına yardımcı olmak için bazı diğer faydalı özellikleri sağlar.  Onlara bir göz atalım

  • Dosya Sistem Kalkanı: Bu bileşen, gerçek zamanlı sistem üzerindeki tüm programları ve dosyaları izler.
  • Posta Kalkanı: Bu, tüm e-posta trafiğini izler ve onlar sisteminize ulaşmadan önce zararlı bileşenleri için her mesaj tarar.
  • Web Kalkanı: Bu tüm tarayıcı faaliyetleri tarar ve sistem internet tehditlerine karşı serbest tutar.
  • P2P Kalkanı: Onlarla (Torrent) ilgili güvenlik risklerini ortadan kaldırmak, gerçek zamanlı olarak tüm P2P uygulamalar ve indirme izler.
  • IM Kalkanı: IM kalkan tüm internet mesajlaşma uygulamalarının yanı sıra, güvenlik sorunları için indirme izler.
  • Ağ Kalkanı: Bu ağ aracılığıyla girebilirsiniz olası tehditlere karşı sisteminizi korumak için kötü amaçlı web sitelerine gerçek zamanlı ve blok erişim tüm ağ trafiğini izler.

avast 8 free-davranış kalkanı

  • Script Shield: Bu gerçek zamanlı olarak sistemde çalışan tüm komut izler.
  • Davranış Shield: Bu alışılmadık bir davranış için sisteminizi izler ve şüpheli bir şey olursa sizi uyarır.

Software Updater: Software Updater sisteminizdeki tüm yazılımların izler ve herhangi bir güncelleme güvenlik risklerini en aza indirmek için varsa sizi uyarır.

avast 8 software-updater

İstatistikler:   Bu farklı zaman dilimlerinde göre, tüm yukarıda listelenen Avast bileşenleri istatistiksel bilgileri görüntüler.

Avast 8 gerçekten çeşitli internet ve güvenlik tehditlerine karşı PC’nizi korumak için güzel bir ücretsiz antivirüs ve anti-casus yazılım ürünüdür.  Bu son sürümünde özelliklerin yanı sıra arayüzü büyük gelişmeler göstermiştir oldukça güvenilir ve kolay kullanımlı antivirüs yazılımı bulunuyor.  Şimdi ücretsiz bir kopyasını indirin ve bir deneyin!

Avast 8 Ücretsiz indirin

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.