Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Genel Bilgi

Bir Düzine Torrent Sitesi

Yazan Tarih 19 Nisan 2009 – 13:464 Yorumlar

Sizlere bir torrent arama sitesini tanıtmak istiyorum. nowtorrents ziyaret ettiğinizde karşımıza basit bir arayüz ile  ve birden fazla torrent sitesinde arama yapabiliyor..

Ana sayfada bulunan en çok arama kelimelerini veya siz kendiniz ara kutusuna yazdığınız kelimeleri aratabilirsiniz.  Arama kutusuna yazdığınız kelime 15 torrent sitesinde yapılan araştırmalardan sonra sonuçlar listeleniyor.

nowtorrents arama yaptığı siteler : TorrentHub, TorrentZ, ExtremeNova, Torrent7, Sumotorrent,  Torrentzap,  Newtorrents,  Torrent, Mininova,  MyBitTorrent,  BtJunkie,  TorrentDownloads, Fenopy, Demonoid, PirateBay 

Sitenin üyelik kısmını kullanarak aramalarınız kişileştirebilirsiniz. 15 site değilde 5 sitede sonuçlar sitelere göre sıralansın gibi seçenekleri kullanma imkanınız oluyor. Üyelik zorunlu değildir eğer torrent ile fazla ilgilenenler için üyeliği tavsiye ederim..

Görüntüle : http://www.nowtorrents.com/

4 Yorumlar »

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.