Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Genel Bilgi

Canlı Canlı Deniz Trafiği

Yazan Tarih 04 Nisan 2010 – 12:39Yorum Yok

Artık google maptan dağlara, evlere bakmaktan sıkıldınız mı o zaman canlı canlı deniz trafiğini takip edin.

Marine Traffic ile artık dünyanın her yerindeki limanlardaki veya denizde seyir halindeki gemileri an ve an takip edebiliyorsunuz. Google Map alt yasınısı kullanarak hazırlanmış bu site ile Yolcu, kargo, Tanker, Tekne, Römorkör, Yatlar, Yelkenleriler, Seyrüsefer yardımları, Tanımsız Gemiler, Demirlemiş ve Hareket halindeki tüm gemileri takip edebiliyorsunz. Özellilke son zamanlarda gündemden düşmeyen somalili korsanlarıda takip edebilirsin. :)

Görüntüle : Canlı Canlı Deniz Trafiği

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.