Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows 7

Context Menu Tuner

Yazan Tarih 07 Eylül 2013 – 17:27Yorum Yok

Context Menu Tuner Windows 7, 8 ve 8.1 ‘de Explorer’ın içerik menüsüne özelleştirmek için sağlayan bir uygulamadır. Tamamen özelleştirilebilir komutları ile birlikte, size Explorer içerik menüsüne herhangi bir şerit komut eklemenizi sağlar.

eGWMftn

Context Menu Tuner Özellikler:

Herhangi bir dosya, klasör, masaüstü ve / veya belirli bir dosya türü bağlamında menüsüne HERHANGİ Şerit komut eklemek yeteneği. Bu varsayılan olarak şerit eklenmez bile komutları içerir.

Herhangi bir dosya, klasör, masaüstü ve / veya belirli bir dosya türü bağlamında menüsüne özel bir komut eklemek için yeteneği. Bu bağlam menü öğesi için başlık ve simge belirlemek ve kullanmak uygulama için komut satırı argümanları ekleyebilirsiniz.

Video: Context Menu Tuner Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 tüm sürümleri destekler. Bu taşınabilir bir uygulamadır ve yüklü olması gerektirmez. Windows 7 kullanıcıları yüklemeniz gerekir.

Context Menu Tuner indir

http://winaero.com/download.php?view.62

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.