Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Program Tanıtımları

DNS ve Host Değiştirici 1.0.7

Yazan Tarih 24 Kasım 2010 – 14:284 Yorumlar

Bu yeni versiondaki en önemli özelliklerden biride , DNS degistirme ve HOST dosyasina yazma disinda proxy yöntemi ile de yasaklari asma opsiyonunun ilave edilmis olmasi ve DNS sayisinin 15 e cikartilmasidir , kurulum gerektirmeyen bu programla sadece Youtubeye degil tüm yasakli sitelere sorunsuz baglanabilirsinizs bu yeni version ile gelen degisiklikler toplu halde asagidadir.

v1.0.5 teki degisiklikler

  • DNS sayisi 15 e cikartildi
  • WSH (Windows script host acma , kapama ilave edildi
  • Ultrasurf ile yasaklari asma yöntemi ilave edildi
  • Phzilla (Firefox add on) linki ilave edildi (yasaklari asmada bir diger cözüm)
  • Navigate ile yasaklari asma yöntemi ilave edildi (Sadece internet explorer icindir) , ayrica tek tik ile ayarlari geri alici program ilavesi yapildi..

inDir : DNS ve Host Değiştirici 1.0.7

4 Yorumlar »

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.