Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Genel Bilgi

En iyi 2013 Torrent Siteleri

Yazan Tarih 16 Mayıs 2013 – 17:11Yorum Yok

Film , Dizi , Müzik , Bilgisayar programı vs gibi dosyalar indirip paylaşabileceğiniz popüler ve ücretsiz kaliteli Torrent sitelerini paylaşacağım, ayrıca şu uyarıda yapmakta fayda var diye düşünüyorum.

Torrent ağı, dosya paylaşım sunucuları ve haber grupları üzerinden korsan dosyaları indirmek sizi yasalar ile karşı karşıya getirebilir. Bu kaynaklardan sadece yasal dosyaları indirmeye özen gösterin. Ya da sadece en sağ tablodaki yasal download platformlarını kullanarak risk almadan download yapmanız en iyisi olacaktır.

En iyi 2013 Torrent Siteleri


1. ISOHUNT

www.isohunt.com

2. THEPIRATEBAY

www.thepiratebay.org

3. TORRENTZ

www.torrentz.com

4. EXTRATORRENT

www.extratorrent.com

5. TORRENTREACTOR

www.torrentreactor.net

6. KICKASSTORRENTS

www.kickasstorrents.com

7. TORRENTDOWNLOADS

www.torrentdownloads.net

8. TORRENTCRAZY

www.torrentCrazy.com

9. SUMOTORRENT

www.sumotorrent.com

10. ONLYTORRENTS

www.onlytorrents.com

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.