Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows 7

En son açılan dosya veya programları Başlat menüsünden temizlemek

Yazan Tarih 03 Kasım 2009 – 15:20Yorum Yok

En son açılan dosya veya programlar Başlat menüsünden temizlendiğinde, bilgisayarınızdan silinmez.

Görev Çubuğu ve Başlat Menüsü Özellikleri’ni açmak için Başlat | Denetim Masası | Görev Çubuğu ve Başlat Menüsü tıklayın..

2009-11-03-10

Başlat Menüsü sekmesini tıklatın. En son açılan programları temizlemek için, En son açılan programları Başlat menüsünde depola ve görüntüle onay kutusunun işaretini kaldırın. En son açılan dosyaları temizlemek için, En son açılan öğeleri Başlat menüsünde ve görev çubuğunda depola ve görüntüle onay kutusunun işaretini kaldırın ve ardından Tamam‘ı tıklatın.

2009-11-03-11

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.