Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Facebook

Facebook Albüm indirme Programları

Yazan Tarih 21 Nisan 2012 – 12:11Yorum Yok

Facebook’a fotoğraf yükleme kolaydır, fakat Facebook fotoğraf albümleri indirmek için nasıl biliyor musunuz?

Bu konuyu araştırdım ve Facebook üzerinden sizin veya arkadaşlarınızın resimlerini indirmek ve yedekleme veya çevrimdışı paylaşım için bilgisayarınıza kaydetmek için ücretsiz araçların bir listesini hazırladım.. Tadını çıkardın

Masaüstü uygulamaları, Online Uygulamlar ve Web Tarayıcı Eklentiler şeklinde 3 ayrı başlıkta inceledim..

Facebook Albüm indirme Programları

Masaüstü Uygulamalar


1. Fotobounce

Fotobounce Görüntüleyici uzaktan ve güvenli Fotobounce masaüstü ürün fotoğraflarınızı erişim sağlayan ayrı bir (ÜCRETSİZ) ürünüdür.

Fotobounce 3.7.2 indirin !!!


 

2. Web Album Copier

Web Album Copier ile web albümlerinin tümünü bilgisayarınıza yüklemenizi sağlayan ücretsiz uygulamadır.  web albümü içeren web sayfasına sağ tıklayın ve yüklendikten sonra “Web Albüm Copier ile indirin”. Bu program gerisini halledecektir. Böyle Facebook, Flickr, Picasa Web Album ve daha birçok gibi en görüntü paylaşım siteleri ile çalışır.

Web Album Copier 0.3.37.0 indirin !!!


 

3. fYO One-Click Facebook Photo Album Downloader

fYO One-Click Facebook Photo Album Downloader ile Tek bir tıklama ile bilgisayarınıza Fotoğraf Albümleri indirmek için olanak sağlar. Hatta bir HTML Fotoğraf Slayt Gösterisi olarak başkalarıyla Albümler paylaşabilirsiniz.

fYO One-Click Facebook Photo Album Downloader 1.0.62 indirin !!!


 

4. fbDownloader

fbDownloader doğrudan facebook bulunan bir ücretsiz ve kolay kullanımlı bir uygulamadır. Uygulama herhangi facebook kullanıcı anında bilgisayarınıza indirmenize izin veriyor. kendi hesabından ve etiketli fotoğraflar gibi onların arkadaşları hesapları ve albümler, fotoğraf. fbDownloader birden fazla bilgisayar platformlarda çalışır ve siyah beyaz karşısında renkli fotoğrafları indirmek için yeteneği dahil olmak üzere bir dizi seçenek sunuyor.

fbDownloader indirin !!!


 

5. PhotoGrabber

PhotoGrabber arkadaşlarınızın herhangi tüm Facebook fotoğrafları indirmek için kolay hale getiren bir masaüstü uygulamasıdır.

PhotoGrabber indirin !!!

Sayfa: 1 2 3 4

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.