Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Facebook

Facebook Kapak Bulucu

Yazan Tarih 18 Ocak 2012 – 14:07Yorum Yok

Binlerce birbirinden ilginç ve güzel  Facebook kapaklarını ücretsiz indirin. Facebook profilinizi dikkat çekici hale getirin..

Facebook zaman tuneli özelliği sayesinde yeni bir sektör doğdu “Facebook Kapakları”, bu konuyla ilgili bir çok site türemeye başladı. Bir kaç gün önce Zaman Tünelinizi daha çekici gösterin başlığı altında tanıtmıştım. Bu sektör o kadar ilgi gördü ki şuan bu site sayı artmış görünüyor.. Aşağda vereceğim listede  profiliniz için bir çok resim bulabilirsiniz…

Facebook Kapak Bulucu

Sizlerde bu listeye katkıda bulunabilirsiniz. Liste dışında olan siteler varsa yorum bölümüne yazın listeye dahil edeyim..

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.