Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Facebook

Facebook Sticker “Çıkartmalar”

Yazan Tarih 21 Temmuz 2013 – 14:56Yorum Yok

Facebook kısa bir süre önce gelen durum güncellemeleri, yorumlar, cevaplar ve sohbetlerinize ekleyebileceğiniz küçük suratlar olmuştur.

Facebook’un iOS ve Android uygulamalarında Sonbahar’dan bu yana bulunan çıkartmalar şimdi sosyal ağın masaüstü sürümüne de eklenmiş durumda. Bu dev boyuttaki smileyler özel mesajlara daha fazla renk katmak isteyen kullanıcıların oldukça hoşuna gidecek. Özel mesajlarınızda bu çıkartmaları kullanmak için metin kutusunun sağında bulunan gülen yüz ikonuna tıklamanız ve beğeninize göre seçim yapmanız yeterli. Ayrıca sağda göreceğiniz sepet ile Çıkartma Mağazası’ndan yeni çıkartmaları da koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz, hem de ücretsiz olarak.

Çıkartmalar, kişilikleri olan karakterlerin resimlerdir. Çıkartma göndererek, kendinizi nasıl hissettiğinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu özellik şuana kadar andorid telefonlarda bulunmaktaydı.

Facebook Sticker Çıkartmalar

facebook çıkartma

Facebook Sticker “Çıkartmalar” nasıl kullanılır


facebook çıkartma2

Mevcut olarak kullanıma açık olan stickerlar dışında daha farklılarını kullanmak ve mesajlaşırken arkadaşlarınıza göndermek için sağ alttaki yüz ifadesine tıkladıktan sonra sağ üst tarafındaki “Çıkartma Mağazası” – alışveriş sepeti ikonuna tıklayarak yeni setleri görebiliyorsunuz ve “Ücretsiz” butonuna tıklayarak dilediğiniz zaman kullanmak üzere mesajlara dahil edebiliyorsunuz.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.