Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Facebook

Facebook’tan bir yenilik daha

Yazan Tarih 20 Mart 2010 – 18:20Yorum Yok

Facebook kullanıcılarının işini kolaylaştırmaya kararlı: İşte dev sitenin son yeniliği…

Facebook, insanlara, sayfalara, gruplara, eventlere ve uygulamalara daha çabuk erişebilmenizi sağlayacak yeni özelliğini tanıttı. Bundan böyle arama çubuğuna yazdığınızda sadece bağlı olduğunuz kişiler, gruplar ya da eventlerle değil de arkadaşlarınızın ve tüm facebookta olan gruplar, kişiler ve eventlerin sonuçları da hemen karşınıza çıkacak.

Örneğin arama çubuğuna Iron Maiden yazdığınızda, arkadaşlarınızdan biri Iron Maiden’ı sayfasına eklemişse çubuğun altında hemen sonuç çıkacak. Tıklayıp hemen Iron Maiden’ın Facebook sayfasına gidebileceksiniz.

Kelimelerin içinde geçtiği sonuçlar çıkabileceği gibi yine eski usül “tüm sonuçları görmek istiyorum” seçeneği de bulunacak. [Chip Online]

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.