Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Facebook

Farmville Altın Tavuk Alma Hilesi

Yazan Tarih 31 Ocak 2010 – 21:39Yorum Yok

Farmville bazı tavuklar altın yumutluyor. Kümesinizde ne kadar çok altın yumurtlayan tavuk olursa altınlarınız o kadar çok olur.

Peki bu altın yumutlayan tavuklara nasıl sahip oluyorsunuz? Bu hileyi yapmak için 1 tane altın tavuk olması gerekiyor. Kümesinizden 1 tane tavuk çıkartıyoruz ve kümesinizi tıkladığınızda LOOK INSIDE yazısı açılıyor bunu tıklayın ama LOOK INSIDE açılmadan hemen Market tıklayın.. Kümesinizdeki altın tavuğu mouse ile tutarak marketten herhangi bir sebze satın alın.. Mouse üzerindeki tavuğu tekrar kümese bırakın.

Not : Yaptığınız bu işlem FV’ niz eksi değerlere düşecektir ama üzülmeyin bir kısa bir süre sonra eski değerine geri dönüyor..

Bu işlemden sonra “Hey There Looks Lidek You Need more Farm Coinsl Want to get some now” yazısı çıkacak bu yazı gelince “Yes Pleas’e” bastığınızda bir tablo açılacak 5 – 10 saniye bekledikten sonra Play tuşuna basarak oyuna geri dönün. Bu işlemleri sorunsuz yaptıysanız altın tavuğunuzu almış olacaksınız. Eğer olmazsa bu işlemi bir kaç kez daha deneyin..

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.