Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Android

Flappy Bird Apk İndir – Android için Bağımlılık Yaratan Oyun

Yazan Tarih 26 Şubat 2014 – 17:40Yorum Yok

Son zamanların bağımlılık yapan oyunu Flappy Bird!

Son derece basit olarak yapılan oyunda küçük bir kuşu uçurarak boruların arasından geçirmeye çalışıyorsunuz basit gibi görünsede bu oyun çok sinir bozucu olabiliyor. Kuşu uçurmak için ekrana dokunuyorsunuz boruların aradan geçebilmek için ise orantılı birşekilde ekrana dokunmalısınız.

flappy-bird2

Kısa sürede 50 milyon indirilme adetine ulaşan son dönemlerin fenomen oyunu Flappy Bird i Apk olarak sitemizden indirip Android tablet ve telefonlarınıza kurabilirsiniz.

Flappy Bird Apk İndir

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.