Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Genel Bilgi

Flappy Bird değil, Flappy Bert!

Yazan Tarih 01 Mart 2014 – 20:17Yorum Yok

Flappy Bird’ü özlediniz mi? Hemen tarayıcınızı açın ve özel bir karakterle süslenen bu oyunu oynayın..

Mobil oyun sektörü halen Flappy Bird efsanesini konuşmaya devam ediyor. Kendisini gösterdiği gibi binlerce oyuncuyu peşinden sürükleyen yapım, yapımcısının aldığı radikal bir karar ile ilk 48 saatini doldurmadan App Store ve Android marketlerden kaldırılmıştı. Tabii ki kısa sürede efsane haline gelen yapımın, birbirinden farklı kopyasının çıkması hiç de uzun sürmedi. Flappy Bird benzeri oyunların geneli korkunç ama bir oyun var ki, farklı yaklaşımıyla en azından demeye değecek cinsten. Üstelik tarayıcı üzerinden oynanıyor ve tamamen Flash ile geliştirilmiş.

Flappy Bert!

Oyunun adı “Flappy Bert.” 80’li yıllardan 90’ların başına kadar Türk televizyonlarında da gösterilen Susam Sokağının en tanınan karakterleri olan Edi ve Büdü’den “Büdü”yü ana karakter olarak kullandığımız yapımda, mavi kuşu simgeleyen karakter de Twitter logosuna büyük ölçüde benziyor. Malum hem Büdü gibi özel bir karakteri kullanması açısından, hem de Bird yerine Bert ismini kullanarak, farklı bir zemin hazırlaması açısından göze çarpmaya yetecek bir yapım. Haricinde, oyun yapısı olarak da her yaştan insana hitap edecek kalitede; hatta biraz daha kolay bile diyebiliriz. Özellikle Flappy Bird deneyim edenler, zorluk farkını kısa sürede anlayacaklardır. [Chip Online]

Flappy Bert’i oynamak için, buraya tıklamanız yeterli…

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.