Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows 7, Windows 8

Geri Dönüşüm Kutusu Özellikleri

Yazan Tarih 14 Ekim 2013 – 20:21Yorum Yok

Bir dosyayı Geri Dönüşüm Kutusuna taşımak istediğinizde bir uyarı penceresi açılır ve dosyayı silme konusunda emin olup olmadığınız bir defa daha sorar. Windows 7 varsayılan bir özellik olarak gelir ve ben bunun yararlı olduğunu düşünüyorum. Ama siz sildiğiniz dosyalardan eminseniz bu uyarı penceresini kapatabilirsiniz.

2013-10-14-7

Uyarı penceresinin çıkmasını engellemek için sadece aşağıdaki adımları yapın.

Geri Dönüşüm kutusunu sağ tıklayın.

“Özellikleri” seçin.

Geri Dönüşüm Kutusu Özellikleri penceresinde en alt kısımda bulunan “Silme onay iletişim kutusunu göster” seçeneğin yanındaki kutuğundaki onay işaretini kaldırın.

Uygula ve Tamam butonlarına basarak yaptığınız ayarları aktif olmasını sağlayın.

Artık sildiğiniz dosyalar için uyarı penceresi açılmayacaktır.

2013-10-14-8

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.