Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Google

Google ile Venedik’e Gitmek İster Misiniz?

Yazan Tarih 22 Kasım 2013 – 07:48Yorum Yok

Google Street View ekibinin en son görevi bir amfibi operasyon oldu. Google Maps üzerindeki Street View (Sokak Görünümü) özelliği ile Google, haritadaki bir yerin içindeyken etrafın nasıl göründüğünü 360 derecelik fotoğraflarla gösterebiliyor. Bu fikir neredeyse alışılmış bir hal almışken Google işleri daha eğlenceli hale getirmek için elinden geleni yapıyor. Şimdiki görevde GoogleMaps üzerinden Venedik turu yapabileceksiniz.

google-venedik-seyahat

Sırtında yürüyüşe uygun ekipmanlarla yola çıkan ekip birçok kişiye göre dünyanın en romantik şehirlerinden biri olan Venedik’i sokak sokak kayda geçirmişler. Sırt çantasından biraz daha büyük bir boyuta sahip olan ekipmanları yüklenen gezgin çalışanlar sanal tura Venedik’in her karışını dahil etmişler. Birçok ada ve kanal yumağından oluşan Venedik’te yön bulmanın zorluğu da göz önüne alındığında gerçekten eğlenceli bir seyahat bizi bekliyor. (her ne kadar bilgisayar başından kalkmıyor olsak da…)

google-venedik-seyahat2

Google ekibi sokakların yanı sıra gondoluyla ünlü Venedik’i gondol seyahatleriyle de görüntülemişler. 117 ada, 150 kanal ve 409 köprü ile bağlanan bu şehirde nasıl olmuş da çekimler yapılmış diyorsanız, Google bir de kamera arkası videosu yayınlamış. İyi seyirler, iyi seyahatler. [mürekkep.org]

venedik-fotoğraf

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.