Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Genel Bilgi, Program Tanıtımları

Güvenli Internet

Yazan Tarih 08 Nisan 2012 – 12:232 Yorumlar

Hotspot Shield WiFi hotspot sörf yaparken bağlantının güvenliğini sağlama ve benzeri, ABD dışında normalde mevcut olmayan sitelere erişim sağlayan ücretsiz bir programdır.

Nasıl Çalışır ?

İnternet bağlantınızın güvenliğini sağlamak için, Hotspot Shield bilgisayarınızda Sanal Özel Ağ oluşturur ve ABD merkezli Hotspot Shield geliştiricinin web sitesi, AnchorFree arasında (güvenli bir bağlantı, genelde VPN olarak kısaltılır). Bu bağlantı, web siteleri ABD merkezli olduğunu düşündürüyor.

Hotspot Shield bağlı değilken sistem tepsisinde bir yeşil ve kırmızı kalkan gösterir. VPN ile şifrelenir 128 bit SSL şifreleme verilerinizi intercepting başkalarının endişesi olmadan güvenle gezinebilmeniz.

Engellenen sitelere erişim

Hotspot Shield ile yasaklanmış bölgesel kısıtlama olan tüm sitelere erişim sağlayabilirsiniz. Özellikle Hulu ve Youtube kısıtlı olan videoları izleyebilirsiniz.

VPN sayesinde% 100 Güvenlik

Hotspot Shield dizüstü ya da iPhone ve Internet ağ geçidi arasında bir sanal özel ağ (VPN) oluşturur. Bu aşılmaz tünel web tarama faaliyetleri, sohbet siteleri, kredi kartı bilgileri ya da ağ üzerinden göndermek başka bir şey görmesini, gözlere, hacker, ISS önler. Hotspot Shield güvenlik uygulaması ücretsiz olarak indirilebiliyor, son VPN teknolojisi kullanır ve kurulumu ve kullanımı kolaydır.

Hotspot Shield kurulumu kolay ve sitelere erişim ve gizliliğinizi korumanın bir yoludur. Ayrıca Hem kablolu ve kablosuz bağlantıları üzerinde çalışıyor. Sınırsız Bandwidth sağlar.

Hotspot Shield Reklamları Kaldırma

Hotspot Shield en sıkıcı sinir bozu özelliği web tarayıcısının üstünde çıkan reklamlardır. Web sitelerinde gezinti yaparken çıkan bu reklamları engeleyebileceğiniz bir yöntem var.

C:\Windows\System32\drivers\etc klasörü altındaki host not defterinde açın. Host dosyasının içine aşağıdaki adresleri ekleyin ve kaydet dosyayı kapatın.

Not : Bu dosyları ekledikten sonra tüm web tarayıcıların kapatın ve Internet geçmişini temizleyin. Bu temizlik için CCleaner kullanabilirsiniz.

127.0.0.1   box.anchorfree.net

127.0.0.1   rss2search.com

127.0.0.1 anchorfree.net

127.0.0.1 rss2search.com

127.0.0.1 techbrowsing.com

127.0.0.1 box.anchorfree.net

127.0.0.2 www.mefeedia.com

127.0.0.3 www.anchorfree.net

Artıları : Güvenli bağlantı,  Sınırsız ABD siteler,  Kolay kurulum,  İyi akışı, Sınırsız veri transferi

Eksileri : Izinsiz reklamlar, Yavaş Sörf

Hotspot Shield son sürümünü indirin !!!

2 Yorumlar »

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.