Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Genel Bilgi

Hide IP Free VPN

Yazan Tarih 02 Ekim 2013 – 09:30Yorum Yok

VPN bilgisayar veya mobil cihazlar ip gizlemek için yeni atanan internet Adresi ile gizli ve yüksek düzeyde güvenlik sunuyor. Kişisel çok iyi koruma ile çok güvenli bir web tarama deneyimi için kullanıcı ve Internet arasında şifreli bağlantı kurmak ve Ücretsiz VPN Servisi sağlayıcı online gizlilik ve güvenlik sağlıyor. Hizmet ücretsizdir.

PPTP-VPN

Bugün bu ücretsiz ve güvenilir VPN adreslerinden birini tanıtacağım.

Hide IP Free VPN

Hide ip Free VPN bağlanto bilgileri aşağıdaki gibidir.

Hide My IP VPN Type: PPTP VPN

Hide My IP VPN Server: pptp.hidemyipvpn.com (85.12.8.36)

Hide My IP VPN Username: hidemyip

Hide My IP VPN Password: vpn

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.