Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Facebook, Genel Bilgi

İmzalarınıza Facebook ve Twitter Simgelerini Ekleme

Yazan Tarih 15 Nisan 2012 – 17:41Yorum Yok

Microsoft Outlook gönderdiğiniz iletilerinize Facebook ve Twitter hesaplarınıza yönlendiren simgeler ekleyebilirsiniz.

Sosyal medya artık hayatımıza o kadar girdiki artık katvizitlerimizde yer almaya başladı. Bizde bugün Microsft Outlook’ ta gönderdiğimiz iletilere Facebook ve Twitter hesaplarımıza gönlendirebilecek imza oluşturacağız.

Microsoft Outlook iletilerinize Facebook ve Twitter hesaplarınızı ekleyeceğiniz simgeleri nasıl ekleyeceğinizi anlatan bir video hazırladım..

İmzalarınıza Facebook ve Twitter Simgelerini Ekleme

Video eklenen simgelere http://www.iyiblogcu.net/wordpress/yeni-sosyal-medya-simgeleri/ bu adresten temin edebilirsiniz.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.