Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Genel Bilgi

inCloak Ücretsiz VPN

Yazan Tarih 07 Nisan 2013 – 13:07Yorum Yok

inCloak VPN i uzun süre benim ücretsiz kullandığınız favorim VPN hizmeti biridir, PPTP, L2TP ve IPSec güvenli protokol bağlantısını sağlayan 29 ülke arasında VPN sunucuları sağlar. Windows, Mac OS, iPhone, iPad, Android için kendi VPN hizmeti kullanabilirsiniz.

inCloak Ücretsiz VPN

InCloak VPN ücretsiz uygulama e-posta adresinizi girin tarafından, bir günlük aktivasyon kodu kayıt e-posta adresine gönderilsin. Şimdi InCloak https://incloak.com/vpn/ sayfasına girin ve Aktivasyon kodunu alın.

“Get trial” butonu tıklayın.

inCloak-VPN

Aktivasyon kodu mail adresine gönderileceği için doğru bir e-posta adresi yazmalısınız. E-posta adresini yazdıktan sonra “Send me code” butonuna basın.

inCloak-VPN-mail

Diğer ayarları aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.