Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Genel Bilgi

Instagramdan Video Nasıl İndirilir?

Yazan Tarih 28 Şubat 2014 – 20:10Yorum Yok

Instagram akıllı telefonlar için en çok kullanılan sosyal görüntü paylaşım uygulamasından biridir. Herkes bir akıllı telefona sahip bu akıllı telefonlar ile yaratıcı fotoğralar çekere özel filtreleme seçenekleri uygulayarak paylaşabiliyorsunuz. Instagram birkaç ay önce, yeni uygulaması ile 15 saniye video kayıt özelliği duyurdu.

Instagram ile 15 saniyelik çektiğiniz videlara resimlerinizde uyguladığınız filtre seçeneklerini videolar üzerinde uygulama seçnekleri bulunuyor. Herşey güzel ama instagram bu videoları indirebilmeniz için hiç bir seçenek sunmuyor.

instagram-video

Instagramda yüklenmiş 15 saniyelik videoları indirebilmeniz için 3.parti yazılımlar, web tarayıcı eklentileri yada web uygulamaları üzerinden indirebilirsiniz.

Ben bugün size intagram videolarını indirebileceğiniz web uygulamasını tanıtacağım.

Instagramdan Video indirme ; Instadown

Instadown  Instagram videoları indirmek için yaygın olarak kullanılan web uygulama biridir. Biz çok var web uygulamaları popüler video paylaşım servislerinden video indirmek için kullanılabilir.

instadown

Yapmanız gerekn tek şey indireceğiniz video linkini kopyalayıp ilgili alana kopyaladıktan sonra “Instadown” butonuna basmak olucak. Bu web uygulaması sayesinde instagramdaki tüm videları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Görüntüle : Instadown

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.