Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Bilişim Teknolojileri

iOS 7 için Untethered Jailbreak Yayınlandı

Yazan Tarih 12 Ocak 2014 – 17:42Yorum Yok

Tüm iPhone iPod Touch, iPad Mini ve iOS 7 için Untethered Jailbreak Yayınlandı.

iPhone, iPod touch, iPad veya iPad mini modellerinden herhangi sahipseniz size güzel bir haberimiz var. Untethered jailbreak evasi0n7 1.0 aracı ile iPhone, iPod touch, iPad, iPad mini cihazlarında iOS 7.x tüm sürümlerini çalıştırabilirsiniz.

iOS-7-Jailbreak-evasi0n7

Desteklenen yazılımlar:

 • iOS 7.0
 • iOS 7.0.1
 • iOS 7.0.2
 • iOS 7.0.3
 • iOS 7.0.4
 • iOS 7.1 beta1
 • iOS 7.1 beta

IOS 7,0-7,04 çalışan tüm iPhone, iPod touch, iPad ve iPad mini için Untethered Jailbreak – evasi0n7 1.0 İndir

Untethered jailbreak aracı – Sen evasi0n7 1.0 indirebilirsiniz evasi0n.com

evasi0n-ios7-jailbreak

Jailbreak iOS 7 için talimatlar:

 1. Eğer bir şeyler yanlış giderse durumda Cihazınızı ve verilerinizi kurtarabilirsiniz böylece bu untethered jailbreak aracı evasi0n kullanmadan önce iTunes (veya iCloud) kullanarak iOS cihazınızın yedeğini almak emin olun. Ayrıca (bunu kullanırsanız) iTunes yedekleme şifreleri devre dışı gerektiğini emin olun. Sen Jailbreak sonra yedekleme şifrenizi etkinleştirebilirsiniz etkinleştirebilirsiniz.
 2. Ayrıca cihazınızı jailbreak ederken sorunlara neden olabilir gibi bu untethered jailbreak aracı evasi0n kullanmadan önce sizin iOS cihaz üzerinde herhangi bir kilit şifreyi devre dışı olduğundan emin olun.
 3. Bundan sonra, sadece, (indirdikten sonra) aracını evasi0n başlatmak takmanız ve “Jailbreak” butonuna tıklayınız. Arkanıza yaslanın ve ilerlemeyi gözlemlemek. Eğer sorulduğunda bunları gerçekleştirmek ve yürütmek için istenebilir herhangi bir adım için izleyin.
 4. Evasi0n tamamlanana kadar ilgili tüm iOS ve iTunes görevleri kaçının.
 5. Bu jailbreak işlemi bir yerde sıkışırsa, bu programı yeniden başlatın (gerekirse kapanırken kadar Güç ve Ev basılı tutarak) cihazı yeniden başlatın ve işlemi yeniden çalıştırın güvenlidir.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.