Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Wallpaper

IPhone için Yaratıcı duvar kağıtları

Yazan Tarih 28 Nisan 2012 – 22:14Yorum Yok

IPad iletişim cihazlarında yeni bir devir açtı. Bu devrimci Tablet PC sayesinde, artık tüm kişisel dosya ve ince dokunmatik ekran internet erişimi erişebilirsiniz. Ama dışında fonksiyonel iPad taşımak için estetik zarif ve rahat.

Estedik ve zayif cihazınızı hoş duvar kağıtlarıyla daha güzel görünüme kazandırabilirsiniz. 1024 x 1024 pixsel çözünürlük 20 mükemmel duvar kağıtlarını yükleyin.

IPhone için Yaratıcı duvar kağıtları

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.