Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Program Tanıtımları

Kaspersky Antivirus 2011 ve Kaspersky Internet Security 2011

Yazan Tarih 01 Mayıs 2010 – 11:35Yorum Yok

Antivirüs güvenlik yazılımı Kaspersky yeni yazılımları Kaspersky Antivirus 2011 ve Kaspersky Internet Security 2011 beta sürümlerini yayınladı…

Kaspersky Antivirus 2011 ve Kaspersky Internet Security 2011

Kaspersky Antivirus ilk halka açık beta 2011.11.0.0.0187  ve Kaspersky Internet Security 2011 ile şimdi test amacıyla ücretsiz olarak indirebilirsiniz (30 günlük ücretsiz deneme sürümü)’ dür.. Yeni suit eski hata düzeltmeleri ile birlikte çeşitli kararlılık geliştirmeleri bulunuyor.

inDir : Kaspersky Internet Security 2011

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.