Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Promosyon

Kaspersky Internet Security 2014 3 Ay Aktivasyon kodu

Yazan Tarih 22 Eylül 2013 – 20:592 Yorumlar

Kaspersky Internet Security 2014 biz güncellemeler herhangi bir sorun olmadan önümüzdeki 91 gün için bilgisayarınızda güvenli tutacak 3 aylık lisans anahtarı ile tam bilgisayar koruması.

Yeni versiyonu, daha akıllı, daha hafif ve daha hızlı hale gelir küçük bir zaman yüklemek alır. Yazılım hızlı start-up, kapatma ve hızlı tepki verir ve web tarayıcıları ve uygulamaları başlatmak daha az etkisi koymak için modifiye edilmiştir.

PC kaynakları ve daha az pil-güç kullanımı için özel özelliği düşük yakıt tüketimi dizüstü bilgisayarlar için uygun güvenlik. Yeni bir performans Ana ekranda kullanıcıların hızlı yanıt almak içim ana arayüzünde sık kullanılan araçlar eklenmiştir.

kaspersky-internet-security-2014

Kaspersky yeni proaktif ve bulut tabanlı anti-malware koruması ve revize tarama özelliklerini her gün görünen 200.000 yeni kötü amaçlı programlar üzerinde tespit ve kaldırmak için önemli ölçüde geliştirilmiştir.

Kaspersky Internet Security 2014 yılında Yeni

Bu Antivirüs koruma bilgisayar virüsleri, solucanlar ve Truva virüsleri, spyware, rootkit, Arama motorları ve daha sayesinde attact gelen Cloud-tabanlı koruma için kaydetmek Ödüllü var: Kaspersky Security Network (KSN) yeni kötü amaçlı yazılım tehditleri hakkında gerçek zamanlı bilgi toplar bağlı milyonlarca kullanıcı ve sorunu çözmek için hızlı yanıt geri göndermek.

Kaspersky Internet Security 2014 Özellikler ;

  • Güvenilir uygulamalar modu
  • Güçlü ebeveyn kontrolü
  • Oyun modu geliştirilmiş
  • Kimlik koruma

Kaspersky Internet Security 2013 3 Ay Anahtar Dosyası

Tam güncellemeleri ve kurulumdan sonra önümüzdeki 91 gün için tam koruma desteği ve 3 ay deneme lisansı için ;

KIS 20014 kurulum dosyası için Link1 ve Link2 linklerinden birini kullanarak kis14.0.0.4651en-in.exe dosyasını indirin ve kurulumunu gerçekleştirin.

Aktivasyon için aşağıdaki lisanslardan birini kullanın :

Ekran Alıntısı

 

2 Yorumlar »

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.