Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Genel Bilgi

Microsoft Office Outlook Yedekleme ve Geri Yükleme

Yazan Tarih 13 Nisan 2009 – 20:505 Yorumlar

Microsoft Outlook’ ta Hesap Ayarları, Kurallar ve Uyarılar, Eylemler, Klasör gibi ayarlarınızı program kullanmadan yedekleyebilirsiniz..

Outlook’ ta özel oluşturduğunuz profil ayarlarınızı program kullanmadan yedekleyip oluşan hatalardan sonra yeniden kurduğunuz outlook için yeniden profil bilgilerinizi girmenize gerek yok aldığınız yedeği tek tıklama ile tüm ayarlarınızı otomatik yükleyebilirsiniz.

1. Başlat | Aramaya Başla kısmına regedit yazıp Enter basın.

2. Kayıt Defteri Düzenleyicisinden

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows Messaging Subsystem\Profiles\Outlook\ yolunu açın..

3. Outlook anahtarı üzerinde sağ tıklayıp Ver seçin.. Yedeğin kayıt edilmesini istediğiniz klasörü seçin ve Dosya Adı yazarak Kaydet tıklayarak yedek alma işlemini sonlandırın..

4. Microsoft Office Outlook’ u yeniden kurma ihtiyacı duyduğunuzda bu reg dosyasını çalıştırdığınızda tüm profil ayarlarınız yeniden yüklenecektir..

5 Yorumlar »

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.