Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows 7

Microsoft Windows 7 Yükseltme Programı

Yazan Tarih 17 Aralık 2009 – 19:022 Yorumlar

Microsoft, bu yaz başlarında yeni bilgisayar alanlar için Windows 7′ ye ücretsiz yükseltme imkanı sunmak için ön hazırlıklara başladı. Kullanıcıların Windows 7′ ye sorunsuz geçmeleri için “Windows 7 Teknik Garanti Program” taslağını yayınladı. Windows 7 Yükseltme programını Tech ARP bir kopyasını elde etmiş ve programın ayrıntılarını yayınladı

Geçici Ad, Yükseltme programın henüz adı belli değil. Şu an Windows 7 Teknik Yükseltme Programı olarak adlandırılmış, Final sürüme yakın tarihlerde ismi netleşecektir..

Genel Windows 7 Yükseltme Programı, Windows 7 Program Yükseltme son kullanıcılar için tasarlanmıştır. Sistemi tarama işleminden sonra Windows 7 işletim sistemini kurabilmeniz için minimum gereken sistem bilgilerini vermektedir.

Sürüm yükseltmelerinin birebir olması planlanıyor. Yani Vista Home Premium kullanıcısı Windows 7 Home Premium’a yükseltme yapabilecekken Vista Ultimate kullanıcısı da Windows 7 Ultimate’e geçebilecek. Benzer şekilde, 32-bit ve 64-bit versiyonları da aynı versiyonlara yükseltilecek, 32-bitten 64-bite geçişler mümkün olmayacak. Sıfırdan kurulumda bu mümkün olacak. Geçerli bir Vista lisansı olup da XP ile çalışan sistemler için de Windows 7′nin sıfırdan kurulumuna izin verilecek.

inDir : Microsoft Windows 7 Yükseltme Programı

2 Yorumlar »

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.