Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows 7

Microsoft Windows 7’deki MP3 bug’ını Düzelten Yama (KB961367)

Yazan Tarih 19 Ocak 2009 – 23:23Yorum Yok

1901-windows7-mp3-cozum

Önce yamayı kurun sonra kullanın:  Microsoft Windows 7’deki MP3 bug’ını düzelten yamayı yayımladı…

Geçen günlerde Windows 7’nin beta sürümünde (build 7000) bulunan ve MP3 dosyalarına zarar veren hatadan bahsetmiştik. Microsoft beta sürümü halka açmadan önce sorunu çözecek yamayı yayımlayacağını bildirmişti ve öyle de oldu.

Yarın yayımlanacak olan halka açık beta sürümü halen bu hatayı bünyesinde barındırıyor. Üretici bu sebeple Windows 7 beta ile MP3’lerinizi oynatmadan önce hemen yamayı kurmanızı öneriyor. İşletim sistemi kurulumundan sonra hemen yamayı devreye sokup sonra kullanıma geçilmesi en mantıklı çözüm oluyor.

Tüm bunlarında yanında Microsoft işletim sistemini kurmadan önce yine de müzik arşivinizi harici bir diske yedeklemenizi öneriyor. Ancak yama kurulduktan sonra bu hataya maruz kalmaksızın MP3 dosyalarınızla muhatap olmanız mümkün. Yamanın hem 32-bit’lik hem de 64-bit’lik sürümü mevcut. Bu da doğal olarak beta’nın her iki platform için aynı anda sunulacağı anlamına geliyor.

Download linkinden indireceğiniz arşiv içinde 32-bit ve 64-bit’lik sürümler için ayrı ayrı yamalar mevcuttur.

Download : Windows 7 Beta (KB961367)       x86 | x64

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.