Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Android

MomentCam, Fotoğrafa Çizgi Film Efekti Veren Uygulama

Yazan Tarih 12 Ocak 2014 – 12:01Yorum Yok

MomentCam, iOS ve android işletim sistemlerinden eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz ücretsiz bir uygulama…

iOS ve Android işletim sistemlerinin yüklü cihazların kameları ile çektiğiniz resimler üzerinde çeşitli efekler sayesinde resimleriniz üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

MomentCam Nedir?

unnamed unnamed2

Pek çok diğer efektlendirme uygulaması, resimleri direkt olarak çizimmiş gibi göstermeye çalışır ancak MomentCam bu işi biraz daha ileri götürüyor ve yüzünüzü aldıktan sonra resmin geri kalanını tamamen bir çizgi film haline getiriyor. Dolayısıyla ilginç tasarımlara sahip olabiliyorsunuz ve sizi rastgele bir durum içerisine yerleştirdiği için karşınıza çıkan şeyler sizi şaşırtabiliyor.

Dilerseniz uygulamayı kullanarak arkaplanları değiştirebilir, yüzünüzü düzenleyebilir, imza atabilir, sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak için gerekli butonları bulabilirsiniz. Resim ve fotoğraf düzenleme uygulamaları arasındaki ilginç yerini bir süre koruyacak gibi görünen MomentCam’ı ücretsiz olarak kullanırken, kolay yapıdaki arayüzü sayesinde hiç zorlanmayacaksınız.

MomentCam Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı indirin ve sistemize yükleyin

1. Comics tıklayın

2. Cihazınızın kamerasından resminizi çekin.

3. Resminizin üzerindeki yeşil artı işaretlerini gözlerinizin ve ağzınızın üzerine getirin..

4. Alt kısımdan Boy ve Girl ile cinsiyetinizi belirtin.

5. Face Edit ile resminiz üzerinden oynama yapabilirsiniz.

  • Hair Style ile saç tarzınızı seçin.
  • Glasses ile gözlük tarzınızı seçin.
  • Eyebow ile kaşlarınızı seçin.
  • Mustach ile ağız yapınızı seçin.

images6IFO6H9A

6. Design kısmında ise yüzünüzü nereye koymak isterseniz oraya koyabiliyorsunuz, kaykaycı,boksçu, futbolcu, motorsikletçi, piyanocu, bateri çalan, oturup kitap okuyan rolüne bürünüyorsunuz.  Design kısmı ayrı ayrı kategori halinde onu belirteyim.

7. Create ile resimleriniz üzerinde renklendirme ve düzenleme yapabilirsiniz.

8. My ise kendi favori efeklerin yer aldığı kısım yer alıyor.

Oldukça eğlenceli bir uygulama. Kendi ve sevdiklerinizin resimleri eğlenceli hale getirebilirsiniz.

MomentCam uygulamasının şimdilik masaüstü versiyonu bulunmazken, Android ve ios işletim sistemi kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz.

MomentCam’ i uygulamasını Android için buradan iOS uygulaması için buradan indirebilirsiniz.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.