Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Facebook

Online Facebook Kapak Editörü

Yazan Tarih 14 Ocak 2012 – 22:07Yorum Yok

Artık Facebook Zaman Tüneli Editörümüzde var. Kendi yaratıcılığınızı kullanıp FB kapakları yapabilirsiniz…

Facebook 2011 sonunlarında duyurduğu Zaman Tuneli özelliğinin en konuşulan bölümü Ana sayfada yayınlanan Kapak özelliğidir. Bende dahil olmak üzere bir çok sitede yayınlanan kapaklar bir çok kullanıcı tarafından beğenildi.

Yeni kapak arayışı sırasında bir siteye rastladım. Bu sitede yine hazır resimlerin yanında bir Online Facebook Banner Editör hizmeti sunuyor. Bu ne anlama geliyor tabiki kendi kapaklarınızı ek bir program kullanmadan hazırlayabileceksiniz. Kullanımı oldukça basit..

İster kendi resimlerinizi yükleyip düzenleyebilirsiniz yada sitede yayınlanan resimleri kullanarak kapaklar hazırlayabilirsiniz…

Online Facebook Kapak Editörü

23.01.2011 [Güncellendi.] Bu konuyu açtığımda 1 adet olan online kapak editör sitelerine bir çok alternatif çıktı. Şimdi bunları sırayla inceleyelim..

1. Timeline Cover Banner:

Bu hizmet ile yüklediğiniz resim üzerinden çeşitli grafiklere kullanıp, yazı şekillerini kullanarak özel yazılar ekleyebilirsiniz. Yada boş bir sayfa üzerinde fırçalar yardımıyla kendi resminizi yapın.

Görüntüle : http://timelinecoverbanner.com/

2. Faceit Pages:

FaceItPages yaratıcısı uygulaması ile birkaç dakika içinde kolayca Facebook Zaman Çizelgesi Kapak oluşturun. Birkaç Facebook Timeline Kapak düzenleri birini seçebilir veya kendi arka plan yükleyebilirsiniz.

Görüntüle : http://www.faceitpages.com/facebook-timeline-cover.php

3. Cover Photo Magic :

Cover Photo Magic, ziyaretcilerine iki çeşit seçenek sunuyor, ister içinde barındırdığı 200 adet şablondan yararlanarak, yada kendi yüklediğiniz resimleri kullanarak facebook kapakları oluşturulabilir.

Görüntüle : http://home.coverphotomagic.com/

4. Cover Canvas :

Bu site, fotoğraflarınızı Facebook albümde bir kolaj oluşturmanıza olanak sağlar. 20 tasarım arasından seçim seçeneği var. Site oldukça faydalı görünüyor olsa da daha düzenini özelleştirmek için bir seçenek yok.

Görüntüle : http://thesitecanvas.com/

5. MyFBCovers :

Bu hizmet, kırpma ve yeniden boyutlandırma araçları kullanarak bir kapak fotoğrafı oluşturmak veya arkadaşlarınızın fotoğrafları bile bir kolaj oluşturmak için olanak sağlar.

Görüntüle : http://www.myfbcovers.com/

6. PicScatter :

Pic Scatter kapak fotoğrafı resim koleksiyonu oluşturmanıza olanak tanır. Facebook arkadaşlarından içerik üretmek veya kullanmak için belirli bir albüm seçebilirsiniz. Sitenin türkçe dil desteğide mevcut..

Görüntüle : http://picscatter.com/?lang=tr

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.