Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Genel Bilgi

Outlook.com

Yazan Tarih 01 Ağustos 2012 – 21:34Yorum Yok

Microsoft bugün yeni bir web posta hizmetini duyurdu..

Microsoft’ un aylardır çalıştığı web posta hizmeti outlook.com’ u bugün resmen duyurdu. Outlook’ u hizmete açılmasından bir kaç saat ardından 1 milyon kişinin yeni e-posta hizmetine üye olduğu ortaya çıktı..

Yeni posta hizmeti hem alan adıyla hemde kullanıcılara yeni bir takım özellikleri ile beraberinde geliyor. Özellikle Metro arayüzü, sadeliği ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Hizmeti kullanmanız için ücretsiz kayıt olabilir. Ayrıca Hotmail.com ve Live.com e-posta hesaplarınıda Outlook.com yükseltebilirsiniz. Yükseltme sadece arayüz için geçerli alan adınız aynı kalıyor.

Outlook.com diğer bazı özellikleri ;

  • Facebook’a ve Twitter’a bağlanın ; Gelen kutunuzda reklamları görmektense arkadaşlarınızın Facebook güncelleştirmelerini ve Tweet’lerini görün ve tüm kişi bilgilerinizi eşitlenmiş halde bulundurarak, adres defterinizi hiç güncellemek zorunda kalmayın.

  • Kişilerinizi içeri aktarın ; E-posta adresi arayarak vakit harcamayın. Facebook, LinkedIn ve Gmail gibi hizmetlerden kişilerinizi hızlıca içeri aktarın.

  • Cep telefonunuzda Outlook kullanın ; Nerede olursanız olun e-postanıza erişebilmek için cep telefonunuza hızla ve kolayca Outlook kurabilirsiniz. Outlook Windows Phone, iPhone, Android ve diğer telefonlarda kullanılabilir.

  • Office sayesinde paylaşımda bulunun ve işbirliği yapın ; Doğrudan gelen kutunuzda Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını sorunsuzca açın ve düzenleyin. SkyDrive kullanarak Office belgelerini, fotoğrafları veya diğer büyük dosyaları kaydedin ve eklerle uğraşmadan arkadaşlarınızla paylaşın.

  • Kişilerinize hayat katın ; Outlook.com adres defterinizi bugünün fotoğrafları, durumları ve güncelleştirmeleriyle hayat buluyor. Outlook, Facebook veya diğer sosyal ağlardan arkadaşlarınızın fotoğraflarını ve en son güncelleştirmeleri görebilirsiniz.

  • Gelen kutunuzu otomatikleştirin ; Outlook.com, istediğiniz e-postaları alabilmeniz için size bültenlerden, sosyal güncelleştirmelerden ve günlük tekliflerden kurtulmanızı sağlayan en iyi araçlar sayesinde sektörün en iyi istenmeyen posta korumasını sunar.

Yeni bir Outlook.com e-posta adresi alın

  • Outlook.com posta adresi için gerekli olan bilgileri doldurun. Alıcağınız outlook.com adresi ile skyDrive, Live Messenger, Office 2013 gibi microsoft siteleri ve hizmetlerini de kullanabileceksiniz.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.