Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Office

Outlook’ ta Ekli Postaları Arama

Yazan Tarih 16 Mart 2009 – 19:47Yorum Yok

Outlook Arama Klasörü, belirli arama ölçütlerine uyan tüm e-posta öğelerinin görünümünü sunan sanal bir klasördür.

Örneğin, Okunmayan Postalar Arama Klasörü, okunmamış tüm iletileri, farklı Posta klasörlerinde olsalar bile tek bir yerden görüntülemenize olanak sağlar.

Sizler Microsoft Outlook bu özelliğini kullanarak gelen maillerinizi kişileştirebilirsiniz. Örnek olarak biz maillere dosya eklenerek gönderilen mailleri arayıp bulacağız.

Microsoft Outlook başlatın.

Dosya | Yeni | Arama Klasörü ( CTRL+Üstkrkt+P ) seçin.

Yeni Arama Klasörü penceresinde Posta Düzenleniyor kısmında Ek içeren postalar seçin ve Tamam basın..

Arama sonuçları Kişisel Klasörler kısmında Arama Klasörleri başlığı altında Ekler ile başlığı altında listeleniyor. Eğer isterseniz bu ismi üzerin sağ tıklayıp yeniden adlandır diyerek değiştirebilirsiniz..

Burada anlatılan örnek bir çalışmaydı sizler kullanım amaçlarınıza göre mailleri bu şekilde kullanarak hızlı ulaşabilirsiniz. En basittinden bir kişiden sık sık mail alıyorsanız bu şekilde o kişinin tüm maillerini listelendirebilirsiniz.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.