Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Promosyon

Outpost Security Pro ÜCRETSİZ 3 Aylık Lisans Anahtarı

Yazan Tarih 15 Nisan 2012 – 12:13Yorum Yok

Hacker saldıralarına karşı sizi soruyan tam güvenlik sağlayan Outpost Security Pro 3 aylık lisans anahtarı hediye…

Outpost Security Pro Virüslere ve casus yazılımlara rootkit ve botnet’ler; Outpost Security Suite Pro tehditler geniş bir karşı koruyan sağlam, kapsamlı bir internet güvenlik çözümü.

Outpost Security Suite Pro Internet sörf korumak için bilinmeyen kötü amaçlı yazılım ve web güvenliği araçları engellemek için proaktif savunma mekanizmaları vardır.

Giveawayoftheday okurlarına Outpost Security Pro ücretsiz 90 günlük tam fonksiyonel lisans sunuyor. Giveaway 24 saat için geçerlidir. Ücretsiz lisans anahtarını aşağıda belirtilen adımları izleyin alabilirsiniz.

1. Outpost Security Pro. promosyon sayfasını ziyaret edin.

2. Gerekli olan promosyon kodu ; BFGBY – JSZY6 – WWKK4 – C48CG – 56T9K

3. Formda istenen bilgileri aşağıdaki resimde görüldüğü gibi doldurun.

Outpost Security Pro [32-bit] OutpostSecuritySuiteProInstall.exe [121 MB]

Outpost Security Pro [64-bit] OutpostSecuritySuiteProInstall64.exe [133 MB]

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.