Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Program Tanıtımları

Panda Cloud Antivirus 2.9 Yayınlandı

Yazan Tarih 02 Mart 2014 – 16:08Yorum Yok

Panda Security ve Windows Panda Cloud Antivirus 2.9 Beta sürümü yayınlandı.

Panda Security arayüzü yeniden tasarlanmış ve yeni tasarım Windows 8 başlangıç ekranına çok benzer olmuş.  Windows Panda Cloud Antivirus 2.9 ara tasarımında dışında kablosuz ağların güvenliği için ek özellikler eklenmiş.

pandabeta

Panda Cloud Antivirus 2.9 Beta

Panda Cloud Antivirus , oyun, ya da iş ortamında kullandığınız bilgisayarlarınızı bulut teknolojisini kullanarak bilgisayarınızı tış tehlikerele karşı tam koruma sağlar. Panda Cloud Antivirus PandaLabs ‘sunucularından en güncel virüslere karşı hızlı koruma sağlar.

3.0 nihai sürümünde Windows 8 hatları, yeni bir Wi-Fi Monitor modülü, yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü ve geliştirilmiş koruma ve performans vaadi ile geliyor. Wi-Fi monitörü Wi-Fi ağında bir saldırgan olup olmadığını keşfetmek yardımcı ağınıza bağlı tüm aygıtların bir listesini gösterir.

wifi_en

 • Tamamen yeni bir görünüm.
 • Daha modern, daha sezgisel.
 • Her zamankinden daha kolay.
 • İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.
 • Onunla oynamak, ekleme / modülleri kaldırmak
 • Yeni Wi-Fi Monitor. Birisi Wi-Fi şifrenizi çalınıp çalınmadığını öğrenmenize yardımcı olur.
 • Yeni Panda Cloud Antivirus 2.9 Beta bir Intrude varsa size keşfetmenize yardımcı olmak, şu anda ağınıza bağlı tüm aygıtların bir listesini gösteren bir Wi-Fi monitör içermektedir.
 • Şifrelerin çalınmasına karşı her zamankinden daha güvenli.
 • Bildiğiniz gibi, bu bizim saplantı: koruma yetenekleri ve her yeni sürümü ile ürün performansını artırmak için. Bu Beta sürümü bir istisna değildir. Biz Panda Cloud A gelişen devam etmek gerekir farkındayız.
 • Ayrıca, Beta tarama bittikten sonra PC kapatmaya yeteneği sahip,
 • Panda Topluluk tarafından istenen bazı iyileştirmeler içerir

Panda Cloud Antivirus 2.9 Beta indir

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.