Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Bilişim Teknolojileri

Samsung Galaxy S5 – Özellikler ve Özellikleri

Yazan Tarih 07 Kasım 2013 – 18:03Yorum Yok

Samsung akıllı telefonlar için bir iyi şirket olarak bilinir. Samsung şüphesiz bir akıllı telefon müşterilerine inanılmaz özellikleri sağlamaktadır. Ayrıca akıllı telefonlar daha şık ve uzun ömürlü hale getirmek için çalışıyor. Samsung Galaxy S4 büyük başarısından sonra, bu ünlü Samsung Galaxy akıllı telefonlar serisi Samsung Galaxy S5 yeni sürümü yakında piyasada olacağını Samsung tarafından ilan edilmiştir.

samsung-galaxy-s-iv

Bu Samsung galaksi S5 2014 yılı başlarında çıkacak söyleniyor. Taraftarları heyecanla bu akıllı telefon bekliyor ama 3 ya da 4 ay kadar kadar beklemek zorunda.

Beklenen özellikleri:

Samsung Galaxy S5 şu özelliklere sahip olacak:

Metal Tasarım Gövde:

Samsung Galaxy S5 bir metal tasarımı ile gelmesi ile Samsung Galaxy bit ilk olacak. Bu galaksi serisi için büyük bir değişiklik olacaktır.pple ve HTC gibi rakipleri zaten metal tasarımlar kullanılmakta.

Android Uygulamaları:

Samsung Galaxy S5 Android 5.0 sürümü üzerinde çalışacak. Bu android mağaza birçok yeni uygulamalar ekledi.

Samsung-Galaxy-S5

Samsung-Galaxy-S5

Kamera:

Galaxy S5 OIS sistemi (optik görüntü sabitleyici) ile 16 mega piksel kamera ile geliyor.

Depolama Kapasitesi:

3GB RAM olacak. Samsung Galaxy S5 RAM gelişme hızı ve çoklu görev yetenekleri artılılacak. Saniyede 2.133 megabit (Mbps)veri aktarım hızı sunacak

Galaxy-S5

samsung-galaxy-s5-concept-images_136998700810

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.