Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Tekno Haber

Samsung Galaxy S5 Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Yazan Tarih 27 Ağustos 2013 – 19:12Yorum Yok

Samsung’un yeni nesil Galaxy S akıllı telefon hakkında konuşmak için biraz erken gibi görünebilir, ama biz tüm akıllı telefon sektörü uyumadan gece gündüz çalıştığını unutmayalım. Samsung yöneticileri ve mühendisleri, S5 oluşturmak için çalışırken, güvenilir kaynaklardan bir dizi teknoloji sever halka bu bilgileri ifşa etmekten büyük mutluluk duyuyor olmalı. Elektronik Times New bunların arasında ilk sırada yer alıyor. Galaxy S5 16 megapixsel gelişmiş bir kamera modülü yanı sıra bir dizi diğer önemli özellikleri yükseltmeleri ile geleceği söylendileri yer alıyor.

Samsung Galaxy S5 Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Samsung-Galaxy-S5-concept-smartphone

Samsung 2014 yılında çıkacak Galaxy S5 için geliştirici yepyeni bir 16 megapiksel kameraya ortakları ile çalışma süreci şu anda olduğunu göstermektedir. Gelişmiş arka kameraya ek olarak, aynı zamanda yerleşik bir kamera çok cihaz ile yakalanan görüntülerin kalitesini artırmak için optik görüntü sabitleme (OIS) teknolojileri yer alacak iddia ediliyor. Cihazın özellikleri herhangi bir diğer kısmı ile ilgili ek ayrıntılar şu anda seyrek, ama selefinden oldukça etkileyici yükseltme olarak duruyor.

samsung-galaxy-s5

Şu anda, başarılı bir şekilde bu yeni teknoloji işlevi yapmak için gerekli olan Optik Görüntü Sabitleme Otomatik Odaklama aktüatör geliştirmeyi başarmış sadece üç şirket bulunmaktadır. Bu bileşenin kaynağı son derece sınırlı olduğunu bu nedenle, ama parçanın üretimi büyük ölçüde Galaxy S5 lansmanı için zaman artırılacaktır önerilmektedir ediliyor.

Mühendislerin uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştığı bilinen V-NAND teknolojisinin, 2014 yılının ilk çeyreğinde kullanılması bekleniyor.

V-NAND ne anlama geliyor?

Bu sorunun cevabı eminiz ki bir çok kişiyi sevindirecek nitelikte. Hafıza konusundaki şikayetlere kulak veren ve bu konuda sözünü tutmayı hedefleyen Samsung, Galaxy S5’le birlikte 128 GB dahili depolama alanının da tercih edilebilir olacağını müjdeledi.

Bir nevi geliştirilmiş mikro SSD teknolojisini andıran V-NAND depolama teknolojisi, bilgisayarlarda olduğu gibi yüksek performans değişiklikleri sunmayı planlıyor. Bakalım, iPhone 5S’de de görülmesi beklenen 128 GB hafıza ile Galaxy S5’in arasındaki rekabet hangi noktalara taşınır bilinmez ancak, yakın gelecekte bizleri yeni bir Apple, Samsung savaşı beklediği oldukça yüksek bir ihtimal.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.