Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Genel Bilgi

Şifrenizi değiştirmeden Ücretsiz PPTP VPN

Yazan Tarih 06 Ekim 2013 – 19:53Yorum Yok

Ücretsiz VPN Hizmetleri tarafından sunulan dinamik şifre yüzünden VPN bağlanmak istediğinizde şifreyi kontrol etmek için VPN hizmeti veren siteyi ziyaret etmek zorunda kalıyorsunuz.

Sorun değil. Bugün burada %100 ücretsiz ve %100 şifre değişikliği yaşamayacağınız iki VPN hizmeti veren siteyi tanıtacağım. Windows 7, iPhone, Tablet PC yapılandırmanızı bir defa kurduktan sonra şifre değiştirmeden sürekli VPN bağlantı sağlayabilirsiniz.

Şifrenizi değiştirmeden Ücretsiz PPTP VPN

PPTP-2

USIPVPN

2013-10-06-2

www.usipvpn.com

PPTP Hostname : usipvpn.com
PPTP Username: usipvpn.com
PPTP Password : freevpn

UKIPVPN

2013-10-06-3

www.ukipvpn.com

PPTP Hostname: ukipvpn.com
PPTP Username: ukipvpn.com
PPTP Password: freevpn

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.