Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Program Tanıtımları

Şimdi VLC Player 2.1 Büyük sürümünü indirin

Yazan Tarih 27 Eylül 2013 – 13:01Yorum Yok

VLC Player sürümü 2.1.0 Windows, Mac ve Linux için Rincewind kod adı ile yayınlandı. Bu sürüm bine yakın düzeltmeleri ile birlikte geliyor.

VLC Player ana sayfasında kullanıcılarına yaptığı açıklamada ; “Yeni bir ses çekirdek ile, donanım çözme ve kodlama, mobil platformlar için port, Ultra-HD video ve daha formatlarını destekleyen bir özel bakım, VLC 2.1 için önemli bir gelişme olduğunu” bildiriyor.

2013-09-27-1

Ortalama bir kullanıcı çok anlamıyor olsa VLC 2.1 sürüm notları, tüm o büyük bir güncelleme olduğunu söyleyebiliriz ve yeni özellikler almak için bu sürümü için VLC player yükseltmeniz gerekir. Sen VLC 2.1 dahil tüm yeni özellikleri burada bulabilirsiniz.

VLC Player buradan indirebilirsiniz, Windows için 64-bit kullananlar burada indirebilir

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.