Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Windows 8

Skin Pack Installer System 8.1 Win8

Yazan Tarih 05 Eylül 2013 – 19:52Yorum Yok

Windows kullanıcıları tema paketlerini yükleyerek veya kullanarak ya da işletim sisteminin görünümünü özelleştirmek ister. Skin Pack Installer paketi üçüncü parti özelleştirme araçları içermektedir.

Skin Pack Installer Sistem yapımcısı ücretsiz bir yazılımdır iOS Skin Pack , Mac OS Windows 7 için X Lion deri paketi ve Windows 7 için Windows 8 cilt paketi özel simgeler, resimler, ve görsel stiller ile kendi cilt paketi oluşturmak için kullanabilirsiniz.

spis8

Bu araç sayesinde, yeni bir eylem merkezi simgeler, giriş ekranı çerçeveleri ve tuşları, pil sistem tepsisi simgesi, kaşif çerçeve düğmeleri (geri, ileri ve yukarı), Windows simgeleri içerebilir giriş ekranı arka plan ve start-up ses ayrıca pakette kendi görsel stil, duvar kağıdı, imleç, medya, dahil etmenizi sağlar.

Skin Pack Installer System 8.1 Win8

Windows’un 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows 7 SP1, Windows XP – [X86_X64] – [Tüm Dillerde] – [Tüm Sürüm]

Win8 : indir / Win7 : indir / Win XP: indir

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.