Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Firefox

Sosyal ağı Firefox’a dahil etme

Yazan Tarih 08 Haziran 2013 – 11:05Yorum Yok

Firefox 17’den itibaren Facebook artık tarayıcıya dahil edilebiliyor. Bunun için ilkin tarayıcınızın sürümünü “Yardım / Firefox hakkında”ya tıklayarak denetleyin. Eğer daha eski bir sürüme sahipseniz, Firefox’u güncelleyin. Daha sonra Facebook’un Messenger özelliğini Firefox’a eklemek için tarayıcıyıaçın ve adres satırına “about:config” yazın. Gelen uyarıyı “Söz veriyorum dikkatli olacağım”a tıklayarak geçin. Daha sonra arama alanına “social” yazın. Listelenen başlıklardan “social.active” ve “social.enabled” değerlerinin “false” olduğunu göreceksiniz. Üzerlerine çift tıklayarak bunları“true” yapın ve yeni bir sekme açın. Facebook Messenger tarayıcının hemen sağ tarafında açılacak. Kullanıcıadıve parolanızla giriş yaptıktan sonra artık arkadaşlarınızla iletişim için her defasında Facebook sayfasını ziyaret etmek zorunda kalmayacaksınız.

Sosyal ağı Firefoxa dahil etme

firefox-facebook

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.