Internet Explorer

Web taramanızı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getiren en yeni Internet Explorer püf noktalarını bulabilirsiniz. Internet Explorer hakkında yardım alın.

Program Tanıtımları

Program mı arıyorsunuz? Doğru kategoridesiniz aradığınız güncel programlar burada.. Bilgisayar ve Internet kullanırken işinize uyaracak kaliteli programlar

Promosyon

yazılım firmalarının ürünlerini tanıtmak amacıyla belli dönemler ücretsiz olarak dağıttıkları lisansları bu kategoriden temin edebilirsiniz..

Windows 7

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 7 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Windows 8

Kişisel bilgisayarlar için Windows’un bir sonraki sürümü Windows 8 hakkında bilgi edinin. Günlük görevleri daha kolay hale getirin.

Ana Sayfa » Facebook

Sosyal Web Tarayıcısını Deneyin

Yazan Tarih 07 Nisan 2012 – 22:48Yorum Yok

Sosyal ağlarınızı yönetmek için artık web sayfası açmak zorunda değilsiniz…

Hepimiz sosyal hayatı var, değil mi? Sizi Facebook ya da Twitter gibi bu sosyal sitelerin herhangi kullanmıyorsanız, ciddi bir eksiklik. Sosyal siteleri çok kullananlar arkadaşlarının, akrabalarının güncellemeleri, okumak aynı zamanda onlarla sohbet etmeleri için güzel bir masaüstü uygulaması tanıtıcağım.

RocketMeIt Sosyal Web Tarayıcısı olarak adlandırılan bir tarayıcısıdır. RocketMeIt ile sosyal ağlarınızı yönetmekteb daha fazlasını yapasınız.

Görüntüsü Google Chrome benzeyen bu tarayıcı ile tğm sosyal ağlarınızı tek pencereden yönetebilirsiniz. Özellikle facebook kullanıcıları listesinde bulunan kişilerin güncellemerini takip edebilir, siz paylaşımlarda bulunabilir ve anlık sohbet edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken programı indirip kurum kullanıcı adı ve şifrenizi gibin ve sosyal ağlarınızı yönetin..

RocketMeIt indirin !!!

Yorum Bırak!

Yorumunuzu Aşağıya Ekleyin veya Önceki Sitenin Kendi Adresinden.
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Ol RSS Aracılığıyla.

Terbiyeli Ol!Spam Yapma.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz
NOT: seviyeli yorumlar lütfen!.